Чемпіонат U19. «Лівий Берег» – «Динамо». Прев’ю матчу

У суботу, 28 вересня, київське «Динамо» проведе матч 8-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2024/2025. Суперником «біло-синіх» стане столичний «Лівий Берег».

Поєдинок відбудеться на одному з полів навчально-тренувальної бази «Лівий Берег» у Київській області, початок – о 12:00.

«ЛІВИЙ БЕРЕГ» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 13 місце (7 очок після семи матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів – 6:10

Останні домашні матчі: 1 перемога, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 6:12

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 7 матчів – Лев Дементьєв, Климентій Твердохлєбов (по 630 хвилин), Андрій Сидоров (590), Антон Назарук (374), Михайло Москун (199).

Воротар №1: Вадим Сташків (5 матчів, пропустив 14 м’ячів)

Найкращі бомбардири в чемпіонаті: Роман Гереш, Климентій Твердохлєбов (по 3 м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Данііл Мироненко (3 попередження)

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце (19 очок після семи матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів – 27:1

Останні виїзні матчі: 3 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 7:2

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 7 матчів – Вячеслав Суркіс, Денис Дикий (по 630 хвилин), Андрій Маткевич (422), Владислав Герич (400), Іван Андрейко (303).

Воротар №1: Вячеслав Суркіс (7 матчів, пропустив 2 м’ячі)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Герич (8 м’ячів, 1 з пенальті)

Під загрозою дискваліфікації: Владислав Герич (3 попередження)