Чемпіонат U19. «Минай» – «Динамо». Прев’ю матчу

У суботу, 2 грудня, київське «Динамо» проведе матч 16-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2023/2024. Суперником «біло-синіх» стане закарпатський «Минай».

Гра відбудеться у Львові на стадіоні «Сокіл», початок – о 12:00.

«МИНАЙ»

Позиція в чемпіонаті: 16 місце (10 очок після 15-ти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів – 4:9

Останні 5 домашніх матчів: 1 нічия, 4 поразки, різниця м'ячів – 2:9

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 15 матчів – Богдан Бідзінський (1299 хвилин), Денис Довбецький (636), по 14 – Юрій Михайлів (1228), Іван Бокало (1174), по 13 – Богдан-Юліан Вишинський (1105), Нікіта Лєднєв (998), Владислав Волчков (668), Віталій Рожко (584).

Воротарі №1: Максим Росул (6 матчів, пропустив 8 м'ячів), Володимир Шарун (6 матчів, пропустив 11 м’ячів).

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Богдан Бідзінський (4 м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Віталій Михайлів (7 попереджень), Марко Кицун, Нікіта Лєднєв, Юрій Михайлів (по 3 попередження)

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 1 місце (35 очок після 15-ти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 12:6

Останні 5 виїзних матчів: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 13:11

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 15 матчів – Вячеслав Суркіс, Тарас Михавко (по 1350 хвилин), Олексій Гусєв (1323), Данило Іщенко (1224), Матвій Пономаренко (1193), по 14 – Назар Балаба (1088), Кирило Осипенко (1079), Дмитрій Кремчанін (1029), Денис Дикий (980).

Воротар №1: Вячеслав Суркіс (15 матчів, пропустив 13 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Матвій Пономаренко (15 м’ячів, 1 з пенальті)

Дискваліфіковані: Данило Іщенко, Тарас Михавко

Під загрозою дискваліфікації: Матвій Пономаренко, Владислав Герич (по 3 попередження)