Чемпіонат U19. «Олександрія» - «Динамо» - 2:3. Звіт про матч

У п’ятницю, 19-го травня, динамівці з команди U19 в Олександрії у гостях провели матч 27-го туру юнацького чемпіонату України. У ньому підопічні Ігоря Костюка зустрілися із однойменною місцевою командою.

Зустрічалися команди, які хоча і перебували відносно близько у турнірній таблиці юнацької першості U19 (їх розділяли усього дві позиції), різниця очок між ними досягла 10-ти. Динамівці йшли на другому рядку, набравши 65 залікових пунктів, а олександрійці посідали четверту сходинку із 55-ма очками. Зазначимо, що матч першого кола завершився перемогою «Динамо» – 3:0.

Поєдинок вийшов захоплюючим, непередбачуваним та навіть драматичним. Вже до 25-ї хвилини динамівці забезпечили собі впевнену перевагу та вели з рахунком 3:0, але ближче до кінця першої половини зустрічі суперники, перебуваючи у меншості, змогли відквитати два м’ячі та скоротити відставання у рахунку до мінімуму – 3:2. У другому таймі, команди хоча і створювали нагоди для взяття воріт, але рахунок більше не змінювався.

У перші хвилини динамівці намагалися грати першим номером, а господарі діяли на контратаках. Шостак намагався замкнути ближню стійку, але невдало. Ще одного разу свою команду виручив Ігнатенко, який парирував перспективний удар суперника. А ось своїм моментом динамівці скористалися сповна: арбітр призначив пенальті за фол воротаря Мінчева, і Кремчанін чітко його реалізував.

Незабаром після контратаки динамівці подвоїли рахунок. У завершальній стадії Царенко та Кремчанін вдало розіграли м’яч, віддали його лівіше на Яцика, Олександр зробив прострільну передачу до штрафного майданчика, де гравець «Олександрії» Ситников зрізав м’яч у власні ворота.

До третього забитого м’яча призвела контратака киян внаслідок перехоплення м’яча на своїй половині поля. До результативного випаду підключився наш захисник Гусєв, а завершальну крапку влучним ударом поставив Кремчанін, оформивши дубль.

Олександрійці відповіли достатньо небезпечним ударом, і від пропущеного м’яча нашу команду врятувала поперечина. Але це був усього лише епізод. Ще більше господарі ускладнили собі завдання здобути позитивний результат, коли на 31-й хвилині було вилучено Радченка за фол ззаду проти нашого гравця, і команда залишилася у меншості.

Але як не дивно, одразу після цього, незважаючи на відчутну перевагу динамівців, підопічні Віктора Бицюри змогли відквитиати спочатку один м’яч, а потім і другий. Спочатку Романенко скористався виходом із воріт Ігнатенка і перекинув нашого воротаря, перебуваючи в районі правого кута штрафного майданчика. А через три хвилини олександрійці заробили штрафний удар, і після подачі до штрафного майданчика Давиденко головою проштовхнув м’яч у сітку.