Чемпіонат U19. «Полісся» – «Динамо». Прев’ю матчу

У четвер, 5 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 10-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2023/2024. Суперником «біло-синіх» стане житомирське «Полісся»

Незважаючи на виїзний статус поєдинку для «біло-синіх», гра відбудеться на одному з полів НТБ «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 12:00.

«ПОЛІССЯ» (ЖИТОМИР)

Позиція в чемпіонаті: 7 місце (13 очок після дев'яти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 9:5

Останні домашні матчі: 1 перемога, 2 нічиї, різниця м'ячів – 5:3

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 9 матчів – Денис Зайченко (810 хвилин), Ігор Бойчук (746), Михайло Раско (674), Тимур Кулмалієв (519), Микита Дзень (327), по 8 – Артем Грохольський (663), Максим Зоренко (270).

Воротар №1: Денис Зайченко (9 матчів, пропустив 11 м’ячів)

Найкращі бомбардири у чемпіонаті: Михайло Раско (6 м’ячів, 1 з пенальті)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Зідан-Тимофій Джасім, Владислав Крамар (по 3 попередження)

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце (23 очки після дев'яти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 нічиї, різниця м'ячів – 10:5

Останні виїзні матчі: 3 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 15:3

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 9 матчів – В’ячеслав Суркіс, Тарас Михавко (по 810 хвилин), Олексій Гусєв (783), Назар Балаба (779), Данило Іщенко (700), Кирило Осипенко (687), Матвій Пономаренко (658), Дмитро Кремчанін (595), Владислав Калин (360).

Воротар №1: В’ячеслав Суркіс (9 матчів, пропустив 5 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Матвій Пономаренко (10 м’ячів)

Під загрозою дискваліфікації: Назар Балаба (3 попередження)