Чемпіонат юнацьких команд. 28-й тур. «Колос» – «Динамо». Прев’ю матчу

У вівторок, 23 травня, київське «Динамо» проведе матч 28-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2022/2023. Суперником «біло-синіх» стане «Колос» із Ковалівки, що в Київській області.

Незважаючи на виїзний статус для нашої команди, поєдинок відбудеться на одному з полів клубної бази «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 12:00.

«КОЛОС» (КОВАЛІВКА)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце (41 очко після 27 матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 8:6

Останні 5 домашніх матчів: 1 перемога, 3 нічиї, 1 поразка, різниця м'ячів – 8:4

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 25 матчів – Роман Кузик (1448 хвилин), по 24 – Євген Биков (1954), Олексій Безручук (1749), по 23 – Олег Криворучко (2025), Дмитро Іродовський (2001), Данило Денисенко (1272), 21 – Ростислав Ковальов (823), 20 – Єгор Поправка (1767).

Воротар №1: Іван Пахолюк (27 матчів, пропустив 30 м’ячів)

Найкращі бомбардири у чемпіонаті: Тимур Тутєров (7 м'ячів, 1 з пенальті; залишив команду)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Данило Андрющенко, Ігор Дорош, Дмитро Іродовський, Владислав Канаєв (по 3 попередження).

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце (68 очок після 27 матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів – 10:5

Останні 5 виїзних матчів: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 9:5

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: 26 матчів – Навін Малиш (2246 хвилин), по 25 – Олексій Гусєв (1770), Дмитро Кремчанін (1555), по 24 – Денис Ігнатенко (2160), Артем Бенедюк (1963), Андрій Маткевич (1578).

Воротар №1: Денис Ігнатенко (24 матчі, пропустив 16 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Ігор Горбач (10 м'ячів, 2 з пенальті)

Під загрозою дискваліфікації: Андрій Маткевич, Арсеній Філатов (по 3 попередження)