Чемпіонат U-19. 11-й тур. «Металіст» - «Динамо» - 2:1

Нагадаємо, цей матч було перенесено у зв’язку із викликом цілої групи гравців «Динамо» U-19 до складу юнацької збірної України.

На жаль «біло-синім» не вдалося перервати свою невдалу серію, яка почалася з поразки від «Челсі» (0:2) у Юнацькій Лізі УЄФА та продовжилась фіаско у грі зі стрийською «Скалою» (0:1) у чемпіонаті України.

На 33-й хвилині господарі поля відкрили рахунок після розіграшу стандарту. Авер'янов пробив точно у ближній нижній кут воріт Володимира Маханькова.

Через три хвилини динамівці змогли зрівняти  рахунок. Після прострілу з правого флангу від РостиславаТаранухи на лінію воротарського майданчика захисники та голкіпер не дістали до м'яча, а на дальній стійці пас замкнув Володимир Шепелев.

Але у другому таймі підопічні Сергія Ралюченка зуміли визвати перемогу. Другий гол у ворота нашої команди забив Кіцила, який тільки но вийшов на заміну. За хвилину до того після кутового динамівці заштовхали м'яч у ворота суперника, проте із порушенням правил...