Чемпіонат U-19. 8-й тур. «Волинь» – «Динамо» – 1:4

Чемпіонат U-19. 8-й тур. «Волинь» – «Динамо» – 1:4

Для обох команд матч був принциповим. Перед звітним туром «біло-сині», маючи сім очок в активі та гру в запасі, поступалися двом очками лучанам та сімома «Карпатам». Аби не відпустити львів’ян задалеко, динамівцям було потрібно обов’язково перемагати.

Але початок матчу для нашої команди вийшов приголомшливим. Перший дзвіночок пролунав, коли після подачі з кутового Петров ледь не поцілив у дев’ятку, проте в наступній же атаці господарі домоглися свого – Зінкевич, отримавши м’яча у центрі штрафного майданчика, пробив точно в кут воріт. Чекати на відповідь від динамівців довго не довелося. Чоботенко підставив голову після подачі з кутового, але замість удару вийшов пас на Щебетуна – Олексій прийняв м’яча та другим дотиком увігнав його в сітку.

Окрилені успіхом, динамівці продовжили шукати щастя біля чужих воріт. На ударну позицію виходив Тарануха, але забарився з ударом та його накрив захисник, Чоботенко знову виграв верхову боротьбу після подачі з кутового, проте поцілити в рамку воріт не зміг. Що не вдалося капітану, зробив Масалов. Фатальною для господарів стала ще одна подача від кутової позначки (й це незважаючи на гренадерські антропометричні дані гравців захисної лінії «Волині»), й Олександр головою відправив м’яча під поперечину.

До честі динамівців, повівши в рахунку, вони не зупинилися. Після подачі зі штрафного Щебетун головою пробив над поперечиною, йому же не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути простріл Таранухи з лівого флангу.

Господарі, звичайно ж, миритися з поразкою не хотіли. Петров по місцю правого інсайду вийшов віч-на-віч із Фастовим, але до удару справа не дійшла – Масалов наздогнав нападника та вибив м’яча у нього з-під ніг.

Але кінцівка тайму залишилася все ж за динамівцями. Чергова подача з кутового знову призвела до плутанини у захисті «Волині», але ані Приймаку, ані Щебетуну по воротах пробити не вдалося. І все ж до перерви «біло-сині» збільшили свою перевагу. Дубль оформив Масалов – Олександр вирішився на удар зі штрафного метрів із 30-ти, правіше від центру, й м’яч, підскочивши перед воротарем, влетів у сітку воріт.