Чемпіонат U-19. «Шахтар» – «Динамо» – 1:1 (+відео)

Чемпіонат U-19. «Шахтар» – «Динамо» – 1:1 (+відео)

У Донецьк динамівці прибули в понеділок, за день до поєдинку, і ввечері провели передматчеве тренування . А в 13.00 вівторка вийшли на поле навчально-тренувальної бази «Шахтаря», щоб провести перший в нинішньому році офіційний матч. Гра відбулася на штучному полі, а незадовго до її початку пронеслася хуртовина. Втім, враховуючи плюсову температуру, сніг відразу розтанув.

Команди почали матч в хорошому темпі, але до ударів по воротах у перші 25 хвилин справа не доходила. З правого флангу кілька закидів у штрафну площу зробив Ігор Нечай - захисники донеччан ліквідували небезпеку. Ближче до середини першого тайму гра трохи заспокоїлася, але Олексій Герасименко закликав підопічних діяти активніше.

Перший удар по воротах записали на свій рахунок господарі. Це Міранян з правого флангу закинув м'яч на сітку воріт. У відповідь Ігор Харатін та Орест Кузик розіграли непогану комбінацію, але Артему Бєсєдіну в завершальній стадії не дали завдати удару . Одразу після цього довелося вступати в гру Вадиму Солдатенко, який тричі поспіль переводив м'яч на кутовий. Востаннє було небезпечно, коли м'яч пролетів вздовж лінії воріт, але ніхто з гравців в помаранчево-чорній формі не зміг замкнути простріл. Після однієї з атак динамівців першим на підборі виявився Кузик і пробив метрів з 23-х по центру - поруч зі штангою.

Мабуть, найреальніший момент відзначитися «Шахтар» втратив на 39-й хвилині, коли Солдатенко в ефектному стрибку кінчиками пальців витягнув м'яч з дальньої «дев'ятки». У цей період «Шахтар» більше контролював м'яч, але це ні до чого не привело.

Найцікавіші події в матчі відбулися після перерви. Другий тайм активніше почали гості. «Динамо» провело прекрасну атаку: Кузик (на фото) отримав м'яч, змістився в центр і безперешкодно переправив м'яч у ворота!

За хвилину Бєсєдін виходив мало не сам на сам із воротарем, але опинився в офсайді. На жаль, вже через десять хвилин «Шахтар» відновив рівновагу. З першим ударом суперника впорався Солдатенко, а на добиванні першим виявився Борячук. У цей час над базою згустилися хмари, командам довелося грати під сніговою порошею. Гарний шанс відзначитись мав вийшовший на заміну Олексій Щебетун, але, отримавши м’яч з правого флангу, пробив дуже неточно.

Певний період часу динамівці володіли ініціативою, подавали штрафні і кутові, але вони успіху не принесли. Удари по воротах завдавали навіть захисники Микита Бурда та Вадим Шевчук. Останні хвилини вийшли дуже нервовими і напруженими, що властиво подібним поєдинкам, але підсумковий результат залишився незмінним.

Чемпіонат U-19. Група 1. 5-й тур

18.03.2014. Кірша, УТБ «Шахтар». 100 глядачів

«Шахтар» - «Динамо» - 1:1 (0:0)

«Шахтар»: 1. Ставицький, 2. Кирюханцев, 3. Безуглий, 4. Матвієнко, 5. Філін, 6. Глущук, 7. Орендарук (18. Зубков, 57), 8. Габелок (к),  9. Міранян, 10. Русин, 11. Борячук.

«Динамо»: 1. Солдатенко, 3. Бурда, 18. Шевчук, 15. Семелітко, 16. Нагорний, 9. Кузик, 8. Казаков, 11. Нечай (13. Душин, 46), 5. Харатін (к), 10. Любко (17. Щебетун, 61), 7. Бєсєдін.

Голи: Борячук (56) - Кузик (47).

Попереджений: Харатін (85).

© www.fcdynamo.kiev.ua

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер