Чемпіонат U21. 12 тур. «Динамо» - «Карпати» - 4:3. Звіт

Перший тайм вийшов багатим на події та забиті м’ячі, яких глядачі побачили аж чотири.

Господарі розпочали поєдинок активно, особливо у складі киян був помітний Янаков, який на перших же хвилинах робив небезпечний чи то простріл, чи то удар – м’яч пролетів повз дальню стійку. А згодом заробив штрафний удар, який сам же і виконав – у руки воротарю. Також удар по воротах до свого активу з лінії штрафного майданчика записав Білошевський після пасу Ісаєнка. Львів’яни впорались зі стартовим натиском динамівців та почали проводити гострі випади у вигляді контратак.

Надалі динамівці продовжували володіти м’ячем та ігровою ініціативою і, нарешті, їхні зусилля дали результат. Білошевський чудовим пасом вивів Янакова на ударну позицію, і Денис з лівого кута воротарського майданчика поцілив у дальній кут воріт. А ще за кілька хвилин кияни заробили пенальті, і той же Янаков невідпорним ударом оформив дубль. Утім, не пройшло і десяти хвилин, як гості один м’яч відквитали: Козак хорошим пасом знайшов Дєду, той пройшов лівим флангом, змістився у центр та влучно пробив повз Кучерука – 2:1.

Але останнє слово залишилося за нашими хлопцями: за хвилину до свистка на перерву Самбрано чудовим пасом із глибини поля вивів до воріт Ісаєнка, який майстерно реалізував свій шанс, забивши із меж штрафного майданчика.

Другий тайм не поступився в видовищності першому. За одинадцять хвилин «Карпати» змогли зрівняти рахунок. На 56-ій хвилині поєдинку Харжевський після навіса Козака відправив м'яч у сітку воріт киян, а на 78-й хвилині Дєда скористався помилкою в обороні «Динамо» і забив гол. Однак кияни швидко повели в рахунку. Мащенко вивів команду вперед, переправивши м'яч у ворота з кількох метрів.

У другій половині другого тайму команди не поступалися один одному, нав'язуючи боротьбу. Однак чотири м'ячі «біло-синіх» стало достатньо, щоб виграти поєдинок у львівських «Карпат».

Сезон 2019/2020. Чемпіонат U21. 12-й тур.

«Динамо» - «Карпати» - 4:3 (3:1)

26.10.2019. с.Віта-Литовська. НТБ «Динамо».

«Динамо»: 31.Кучерук, 3.Романчук, 5.Білошевський (6.Бодня, 60), 7.Янаков, 9.Ісаєнко, 14.Сирота (19.Хондак, 69), 17.Сідклей, 21.Мащенко (11.Блізніченко, 83), 22.Дуелунд (16.Сухоручко, 60), 24.Самбрано, 29.Кравченко (к) (2.Дмитрук, 46).

«Карпати»: 30. Артим, 2. Векляк, 4. Авраменко, 15. Степанчук (13.Енете, 46), 20. Харжевський, 14. Козак (8.Панчишин, 77), 7. Сильченко (к) (24.Мохамед, 31), 11. Руніч, 9. Дєда, 23. Кириленко, 18. Бичек (22.Куртяк, 46).

Голи: Янаков (20, 27, з пен.), Ісаєнко (45), Мащенко (68) – Дєда (36, 67), Харжевський (56);

Попередження: Дуелунд (25), Сухоручко (84) – Кириленко (23), Бичек (33), Козак (34), Руніч (63), Мохамед (79).