Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Арсенал-Київ» - 3:0. Звіт про матч

Рахунок у матчі був відкритий на 17-й хвилині. Сергій Булеца зі штрафного майданчика результативно пробив у сітку воріт гостей та вивів «Динамо» вперед у рахунку — 1:0.

За три хвилини Че Че ударом з лету з лінії штрафного майданчика подвоїв перевагу київського «Динамо» - 2:0.

У середині першого тайму удар Сергія Булеци був заблокований. Із ударом Че Че голкіпер також упорався. Удари від Владислава Ваната та Сергія Булеци також не стали точними. Наприкінці першої половини гри потужного удару завдав Юрій Шпирка, проте голкіпер парирував його. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь київського «Динамо».

На початку другого тайму Георгій Цитаїшвілі вийшов один на один із голкіпером, пробив по воротах, проте той парирував цей удар.

На 50-й хвилині Юрій Шпирка влучив у ворота суперника та зробив рахунок 3:0 на користь київського «Динамо».

Володимир Маханьков надійно захищав свої володіння від ударів гравців «Арсенал-Київ».

Наприкінці другої половини гри Ярослав Надольський завдав удару в стійку.

Матч завершився перемогою київського «Динамо» над «Арсенал-Київ» з рахунком 3:0.