Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Ворскла» - 4:0. Звіт про матч (+ВІДЕО)

Рахунок у матчі був відкритий вже на другій хвилині гри. Спочатку Дмитро Хльобас з лету сильно пробив по воротах «Ворскли», проте влучив у штангу. Захисник полтавської команди Тарас Саків не зміг вдало вибити м'яч, після його удару Богдан Лєднєв легко, проте неочікувано добив шкіряного у сітку воріт полтавської команди. Данило Каневцев такого не очікував, а Богдан Лєднєв чудово виконав свою роботу, догравши епізод.

На 28-й хвилині Богдан Лєднєв оформив дубль, результативно виконавши прямий удар лівою ногою з-під захисника у правий нижній кут воріт «Ворскли» після пасу з правого флангу від Ахмеда Алібекова, чим збільшив перевагу київського «Динамо». Голкіпер намагався в падінні відбити м'яч, але не зміг завадити шкіряному влетіти в сітку воріт.

У другій половині першого тайму «Динамо» мало ще декілька можливостей відзначитись у воротах суперника - деякі удари були неточними, деякі голкіпер «Ворскли» парирував. Зокрема хороших ударів по воротах «біло-зелених» завдали Ахмед Алібеков і Богдан Лєднєв наприкінці першої половини гри - голкіпер команди суперника був на місці, не даючи киянам вразити свої володіння. На перерву команди пішли за рахунку 2:0.

Як і в першому таймі, вже на другій хвилині другої половини гри «Динамо» забило третій м'яч. Георгій Цитаїшвілі, отримавши передачу, самостійно обіграв п'ятьох гравців команди суперника та з гострого кута вразив ворота «Ворскли».

На 58-й хвилині гри рахунок став 4:0 на користь господарів поля. Назарій Русин отримав довгу передачу та з 11-метрової позначки, вийшовши один на один із голкіпером «Ворскли», поцілив у ворота полтавської команди.

«Ворскла» намагалася зменшити відставання, зокрема Тарас Саків, який припустився помилки під час першого голу «Динамо», декілька разів завдавав удари по воротах киян, проте результативними вони не стали. Поєдинок завершився розгромною перемогою киян із рахунком 4:0.

Чемпіонат U-21. 24-й тур. «Динамо» - «Ворскла» - 4:0 (2:0)

17.03.2018. Манеж НТБ «Динамо» в смт. Чапаївка

«Динамо» (Київ): Володимир Маханьков, Ілля Малишкін, Максим Казаков (к), Богдан Лєднєв, Дмитро Хльобас (Назарій Русин, 46), Ахмед Алібеков (Артур Ващишин, 46), Георгій Цитаїшвілі (Денис Янаков, 61), Олександр Петрусенко, Роман Вантух, Микита Корзун (Богдан Чуєв, 82), Іван Калюжний.

«Ворскла» (Полтава): Данило Каневцев, Владислав Жениленко (к), Вадим Червак, Ігор Алантьєв (Семен Ключик, 61), Тарас Саків, Інал Черткоєв (Олексій Луценко, 80), Владислав Сидоренко, Сергій Косовський, Максим Куліш, Владислав Гасенко (Олександр Шарило, 72), Дмитро Шаповал (Леонід Зайцев, 50).

Голи: Богдан Лєднєв (2, 28), Георгій Цитаїшвілі (47), Назарій Русин (58).