Чемпіонат U-21. «Шахтар» та «Динамо» у Щасливому зіграли внічию 1:1. Звіт про матч

У турнірній таблиці команди розділяли 23 очки – «Динамо» впевнено лідирувало із 72 балами, а донеччани йшли на третьому місці після «Олександрії», маючи у своєму активі 49 пунктів.

Пропустивши першими на початку зустрічі з пенальті, кияни у другому таймі змогли відновити рівновагу, яка збереглася до самого фінального свистка.

Гру активніше почали господарі, і ще не минуло й десяти хвилин матчу, як вони заробили пенальті. Скорко порушив правила у штрафному майданчику проти Глаголи, і Мате чітко пробив у кут з 11-метрової позначки - Рудько хоч і вгадав напрямок удару, але не зміг дотягнутися до м’яча, щоб його парирувати.

Майже одразу після цієї прикрості кияни вирівняли гру та створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Непогано зі штрафного поруч із «дев’яткою» пробивав Алібеков, перспективний навіс до штрафного майданчика робив Дуелунд, намагалися завдавати ударів по воротах Надольський та Кравченко. Словом, до самого свистка на перерву наша команда вела гру під свою диктовку, але реальних шансів для взяття воріт було небагато. Відзначимо два моменти Шулянського, який намагався замкнути простріл Русина та завдавав удару головою – у руки воротарю.

Щойно розпочалася друга половина зустрічі, Шулянський був винагороджений за наполегливість і відзначився результативною передачею: Артем на фланзі обіграв захисника, зробив навіс зліва, і Кравченко на дальній стійці з близької відстані головою підрізав м'яча повз воротаря. Надалі динамівці продовжували володіти перевагою та проводити масовані атаки. Утім, контрвипади «Шахтаря» теж були достатньо гострими та небезпечними. Вже у компенсований час Русин замкнув простріл із лівого флангу, але арбітр скасував взяття воріт через положення поза грою.

В одному з паралельних матчів туру «Олександрія», яка в турнірній таблиці йде другою, поступилася «Ворсклі» 0:2. Таким чином, уже у наступному домашньому матчі проти команди «Арсенал-Київ» динамівці в разі перемоги можуть оформити чемпіонство.