Чергова партія дитячого харчування для малюків від ФК «Динамо» (Київ) та Фонду братів Суркіс

Чергова партія дитячого харчування для малюків від ФК «Динамо» (Київ) та Фонду братів Суркіс

Допомога захисникам України та постраждалим під час жорстокої війни, розв'язаної росією, що триває вже майже два роки на території нашої країни, має надходити щодня.

Розуміючи це, ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс день за днем відправляють корисні вантажі для наших військових та цивільних у прифронтових містах. Особливої підтримки та допомоги потребують уразливі категорії населення. У тому числі діти-сироти, діти, що позбавлені батьківського піклування та діти внутрішньо переміщених осіб. Під час різдвяних та новорічних свят їм ще більше потрібна увага та турбота.

Раніше ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс вже передали 20 тонн дитячого харчування у сиротинці, лікарні та до сімей загиблих героїв.

А сьогодні, 29 грудня, була відправлена наступна партія дитячого харчування, що складається з сумішей, пюре, каш, молока для найменших. Ці автівки попрямують до дитячих будинків, внутрішньо переміщених осіб України та сімей наших воїнів.

Таким чином, у той час поки російські нелюди нещадно бомблять мирне населення України, ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс не зупиняються ні на хвилину та продовжують піклуватися та допомагати тим, хто цього найбільше потребує.