Чергове досягнення Олега ГУСЄВА!

Досягнувши цього вражаючого показника, Гусєв вийшов на дев'яте місце серед гравців київського «Динамо» за кількістю матчів у чемпіонатах країни, посунувши на десяту позицію Сергія Реброва, зараз виконуючого обов'язки головного тренера нашої команди.

Нагадаємо, що свій перший матч за динамівців Олег зіграв 12 липня 2003 року в домашньому поєдинку проти луцької «Волині», що завершився розгромом гостей – 5:1. У тій грі тодішній головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко випустив Гусєва на заміну на 62-й хвилині матчу замість бразильського форварда Діого Рінкона.

Свій перший гол у складі «біло-синіх» Гусєв забив 22 липня 2003 року в домашній зустрічі з київським «Арсеналом», відправивши на 83-й хвилині м'яч до сітки воріт В'ячеслава Кернозенка. Загалом же на даний момент він забив 44 голи за «Динамо» в чемпіонатах країни.

27 липня Олег уперше вийшов у стартовому складі динамівців у виїзній грі проти криворізького «Кривбаса» й у тій же зустрічі отримав від арбітра Андрія Шандора першу жовту картку в чемпіонаті України в якості гравця «Динамо».