Четверо динамівців зіграли за «молодіжку» України проти Італії

У понеділок, 27 березня, молодіжна збірна України в рамках підготовки до участі у фінальному турнірі Євро-2023 (U21) провела виїзний спаринг із «молодіжкою» Італії.

Пропустивши в середині першого тайму, «жовто-сині» змогли відігратися зусиллями Олексія Кащука на 68-й хвилині. Щоправда, надалі підопічні Руслана Ротаня пропустили двічі та поступилися господарям – 1:3.

Зазначимо, що в матчі взяли участь і четверо представників «Динамо». Воротар Руслан Нещерет, захисник Костянтин Вівчаренко та півзахисник Володимир Бражко, що в нинішньому сезоні виступає на правах оренди у луганській «Зорі», відіграли всі 90 хвилин, а півзахисник Микола Михайленко, орендований «Олександрією», був замінений на 69-й хвилині.

Свій наступний матч «жовто-сині» зіграють уже у фінальному турнірі Євро-2023 (U21), де наша команда стартує 21 червня поєдинком проти Хорватії.