Четверо динамівців зіграли за збірну України U-16/17

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) у рамках підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2025 (U-17) зіграла спаринг з львівським «Рухом» U19.

Гра пройшла у Львові, де підопічні Юрія Мороза проводять збір. За підсумками матчу сильнішими виявились більш юнаки «Руху» 2:1.

Всі четверо динамівців Києва, які були викликані до збірної, взяли участь у матчі. Голкіпер Максим Роєнко відіграв останні 30 хвилин (усі три голкіпери отримали по пів години ігрової практики), захисник Дмитро Коновалов вийшов на другий тайм, а ось хавбек Павло Люсін та вінгер Іван Андрейко провели на полі першу половину зустрічі.

Саме Андрейко забив єдиний гол юнацької збірної у цьому матчі (відзначився вже на другій хвилині).

Наступний контрольний матч збірна зіграє 10 вересня проти юнацької команди «Карпат» (U19). А з 9 по 15 жовтня підопічних Юрія Мороза чекає мінітурнір проти Бельгії, Косово та Казахстану, на якому буде розігруватись право зіграти у наступному раунді кваліфікації на Євро-2025.