Четверо динамівців зіграли за збірну України у контрольному матчі

У рамках підготовки до відбірного матчу до Євро-2024 проти збірної Італії національна команда України провела контрольний поєдинок. Суперником підопічних Сергія Реброва стала гданська «Лехія». Українці перемогли з рахунком 2:0, забивши по одному м’ячу у кожному з таймів.

У першому таймі на добиванні вдало зіграв Піхальонок після того, як із меж штрафного майданчика пробив Сидорчук, а Сарнавський відбив м’яч перед собою. У другому таймі до результативної атаки призвів стрімкий прохід по флангу Циганкова, який відкинув м’яч динамівцю Тимчику, а той віддав пас під удар Назарині. Постріл останнього був сильним і точним. Ще одного разу поляків виручив каркас воріт – м’яч влучив у поперечину.

У цьому спарингу взяли участь усі четверо викликаних на збір динамівців. По тайму провели на полі захисники Владислав Дубінчак та вже згаданий Олександр Тимчик, а також півзахисник Олександр Караваєв, а воротар Георгій Бущан зіграв 30 хвилин поєдинку.

Контрольний матч

«Лехія» - збірна України – 0:2 (0:1)

Збірна України. 1-й тайм: Різник (Бущан, 30), Караваєв, Бондар, Матвієнко, Таловєров, Дубінчак, Сидорчук (к), Малиновський, Піхальонок (Назарина 30), Зубков, Яремчук (Сікан, 30).

Збірна України. 2-й тайм: Бущан (Трубін, 60), Миколенко, Забарний, Сваток, Тимчик, Назарина (Степаненко, 60), Зінченко (к), Судаков, Мудрик, Циганков, Сікан (Довбик, 60).

Голи: Піхальонок (22), Назарина (53).

Нагадаємо, кваліфікаційний матч Євро-2024 Україна – Італія відбудеться 20-го листопада в німецькому Леверкузені.