Четверта президентка Хорватії завітала у гості до «Динамо» Київ

Четверта президентка Хорватії завітала у гості до «Динамо» Київ

Днями до України з дружнім візитом прибула четверта президентка (2015-2020) Хорватії - Колінда Грабар-Китарович. Ціль її приїзду - підтримка українського народу у війні з кривавим російським агресором. Грабар-Китарович неодноразово заявляла про підтримку нашої країни, а цього разу вирішила відвідати одразу кілька українських міст.

Що цікаво, знаменита гостя України є затятою футбольною вболівальницею. Матчі збірної Хорватії на останніх двох Мундіалях, які закінчилися за картатих медалями, вона відвідувала разом зі звичайними вболівальниками на трибунах. А з 1981-го року Грабар-Китарович є членом фан-клубу Динамо Загреб. Як зазначила сама Колінда, виступаючи перед нашою командою: "багатьох із вас тоді ще не було на світі".

До слова, саме з матчу між двома Динамо й розпочалася зацікавленість колишньої президентки Хорватії нашим клубом. 28 квітня минулого року вона відвідала у Загребі благодійний матч за мир в Україні між нашими командами. Там вона познайомилася з президентом Динамо Київ Ігорем Суркісом і керівництвом клубу.

Наша команда й атмосфера на стадіоні дуже сподобалися Грабар-Китарович, і по приїзду до України вона не могла оминути наш клуб увагою, і відвідала базу у Віті-Литовській, де біло-сині готуються до гри з полтавською Ворсклою.

На базі почесну гостю зустріли прес-аташе киян Андрій Шахов і менеджер команди Анатолій Волк. Спілкування вона розпочала з питання про здоров'я головного тренера Динамо Мірчі Луческу, якого у понеділок було прооперовано.