Чотири динамівці зіграли за молодіжну збірну України

У стартовому складі на поєдинок у чеському місті Млада Болеслав вийшли відразу троє динамівців – Максим Коваль (на фото), Андрій Цуріков та Владислав Калитвинцев. Усі троє відіграли 90 хвилин, а в активі Віталія Буяльського другий тайм та жовта картка.

Перша 45-хвилинка залишилася за господарями – молодий та дуже перспективний нападник Вацлав Кадлец, який нині виступає за празьку «Спарту», але давно звернув на себе увагу провідних європейських клубів, скористався з помилки захисників «жовто-синіх» та спрямував м'яча в сітку.

Українцям вдалося відігратися на самому початку другого тайму. Андрій Цуріков прорвався лівим флангом та прострілив до штрафного майданчика, де першим на м’ячі опинився Пилип Будківський – 1:1.

Увесь другий тайм підопічні Сергія Ковальця мали перевагу, але втілити її в забиті голи не спромоглися.

25 березня молодіжна збірна України проведе товариський матч проти Італії.