«ЧФР 1907 Клуж» - «Динамо» - 0:0. Звіт про матч

«ЧФР 1907 Клуж» - «Динамо» - 0:0. Звіт про матч

20 квітня у румунському місті Клуж-Напока київське «Динамо» зустрілося з місцевим клубом «Клуж».

«Біло-сині» зіграли з діючим чемпіоном Румунії та лідером поточної першості у рамках серії благодійних матчів, які проводяться під лозунгом Match for Peace. Усі зібрані від проведення гри кошти будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених повномасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України.

Гра на стадіоні «Костянтин Радулеску» зібрала чималу кількість уболівальників на трибунах, більшість з яких є біженцями з України. За даними ООН, вже понад 700 тисяч українців виїхали до Румунії, яка наразі є другою країною за кількістю прийнятих біженців.

Для громадян України вхід на стадіон «Костянтин Радулеску» був безкоштовним. Румунський наставник «Динамо» Мірча Луческу навіть особисто запрошував українців на гру, даруючи квитки українцям, яких зустрічав у місті, у день гри.

Самому матчу передував міні-концерт відомих українських співачок – Юлії Саніної, Катерини Павленко, Руслани Лежичко та Надії Дорофєєвої. Вони виступили на сцені, встановленій посеред поля та декорованій у формі карти України. У виступі також взяли участь українські біженці, які зайняли на карті місця відповідно до своїх рідних міст, які вони були вимушені покинути.

Гравців на поле стадіону вивели діти, які врятувалися у Румунії від жахів страшної війни, яка триває в нашій країні. Самі ж футболісти обох команд вийшли із прапорами України, а арбітри вдягнули спеціальні футболки, присвячені матчу. Стартовому свистку передували гімни України та Румунії, а також хвилина мовчання, присвячена загиблим під час війни українцям.

Гра розпочалася з небезпечного моменту біля воріт гостей. Вже на першій хвилині свою реакцію довелося демонструвати Георгію Бущану. Румуни одразу полетіли в атаку, заробивши кутовий. А після його розіграшу та удару з лінії штрафного капітана «Клужа» Пауна голкіпер «Динамо» перевів м’яч у стійку воріт та на ще один кутовий.

За кілька хвилин господарі поля знову загрожували воротам динамівців, і знову Бущан зіграв надійно, зреагувавши на підступний простріл з лівого флангу, після якого м’яч летів у ворота.