Чотири динамівця у складі збірної України мінімально поступилися в Севільї Іспанії

Єдиний гол, який вирішив результат зустрічі в Севільї на «Рамон Санчес Пісхуан», забив на 28-й хвилині форвард господарів Мората, який зміг продавити перед гольовим ударом Євгена Хачеріді.

Ще один динамівець Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі, провів увесь матч, але особливої загрози оборонній лінії «червоної фурії» створити не спромігся.

Ще в першому таймі на 32-й хвилині замість Зозулі, який отримав травму, у гру вступив Артем Кравець. Однак він також не зміг дограти поєдинок до кінця, отримавши наприкінці матчу пошкодження в боротьбі з капітаном іспанців Серхіо Рамосом.

Також у матчі взяв участь Денис Гармаш, який замінив у другому таймі на 76-й хвилині Степаненка.

Після цієї поразки збірна України з дев'ятьма очками залишилася на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Іспанії на три пункти та від Словаччини, яка перемогла Люксембург 3:0, на шість очок.