ЧС-2018. Збірна Хорватії з Йосипом Піваричем перемогла Ісландію

На 53-й хвилині Хорватія повела у рахунку. Мілан Бадель красивим ударом у лівий верхній кут воріт Ісландії вивів свою команду вперед. На 76-й хвилині Гілфі Сігурдссон, реалізувавши одинадцятиметровий удар, призначений арбітром за гру рукою хорватського футболіста у власному штрафному майданчику, зрівняв рахунок у матчі. Поєдинок міг завершитися нічиєю, проте на останній хвилині основного часу хорвати вирвали перемогу - автором вирішального голу став Іван Перішич.

Тож національна збірна Хорватії, за яку виступає гравець київського «Динамо» Йосип Піварич, здобула перемогу над Ісландією з рахунком 1:2. Піварич провів на полі увесь матч.

Хорватія перемогла в усіх трьох матчах у групі, здобула дев’ять очок і посіла перше місце. Вихід до 1/8 фіналу команда Йосипа Піварича забезпечила собі вже після двох турів.