Євген ЧУМАК відзначився дублем за збірну України U-20

Підопічні Олександра Петракова впевнено перемогли молодіжний склад турецького «Антальяспору» з рахунком 5:0.

Приємно, що три з п’яти забитих м’ячів на рахунку динамівців. Уже на 8-й хвилині відзначився півзахисник Євген Чумак, який у другому таймі оформив дубль. А ще один м’яч до свого активу в першій половині зустрічі записав нападник Артем Бесєдін, який на правах оренди виступає за харківський «Металіст».

Загалом у звітному матчі взяли участь четверо динамівців, усі вони вийшли на поле у стартовому складі. Півзахисники Павло Полегенько, Ігор Харатін та нападник Артем Бесєдін зіграли перший тайм, а Євген Чумак був замінений на 54-й хвилині зустрічі.

У середу, 1-го квітня, збірна повертається до України, а футболісти – до розташування своїх клубів.