Дебютний гол Шапаренка

Відзначимо, що це не перший м'яч Миколи в українській Прем'єр-лізі – лік голам у вищому вітчизняному дивізіоні він відкрив трохи менше трьох років тому, коли, виступаючи за «Іллічівець» (нинішній «Маріуполь»), відзначився у воротах «Олімпіка».

19-річний футболіст дебютував у першій команді «біло-синіх» 18 листопада минулого року, вийшовши на заміну на останній хвилині виїзного матчу із «Зіркою» (0:2). Уже в наступному турі, так само на виїзді проти «Сталі» (0:2), Шапаренко грав із перших хвилин і записав до свого активу першу результативну дію – віддав гольову передачу на Мбокані, коли Дьємерсі відкривав рахунок у зустрічі.

Нині у доробку Миколи дев’ять матчів вищого вітчизняного дивізіону, у яких півзахисник забив один м’яч та віддав дві гольові передачі.