Дебютні динамівські голи – 2021

У році, що минає, 8 гравців «Динамо» забили свої перші м'ячі за «біло-синіх». Таким чином, список гравців, які забивали голи за киян у чемпіонаті України, збільшився до 164-х.

Згадуємо усі динамівські дебютні голи 2021 року.

Олександр Караваєв

21 березня. «Динамо» – «Рух» – 3:0

Дивно, але результативний фланговий універсал «Динамо», який забив у Прем'єр-лізі не один десяток м'ячів, оформив свій перший гол за киян лише цього року. Натомість він відзначився одразу дублем у домашньому поєдинку із львівським «Рухом» на «Олімпійському».

Команда Мірчі Луческу довго не могла підібрати ключі до воріт львів'ян, але після години гри фланговий прорив та навіс Миколенка знайшов адресата. Захисник «Руху» невміло спробував зупинити м'яч, а Караваєв, який набіг на дальній кут воротарського, з гострого кута вбив м'яча у ворота. На першій компенсованій хвилині гри Саша відзначився у воротах гостей ще раз, довівши рахунок до розгрому.

Богдан Лєднєв

28 лютого. «Львів» – «Динамо» – 1:4

Звісно, ​​Богдан уже забив не один м'яч у футболці «біло-синіх», виступаючи за юнацьку команду, але в лютому він забив свій перший м'яч за «основу» киян. Сталося це на 90-й хвилині виїзного поєдинку зі «Львовом» на «Арені Львів» за рахунку 3:1 на користь киян. Після навісу Карлоса де Пени Сідклей розстрілював ворота ударом головою з лінії воротарського. Воротар відбив м'яча перед собою і Богдан, вчасно набігши у воротарський, закотив м'яча в порожні ворота.