День пам’яті Валерія Лобановського

День пам’яті Валерія Лобановського

6 січня виповниться 84 роки від дня народження легендарного гравця та тренера київського «Динамо» Валерія Васильовича Лобановського, який пішов з життя у 2002-му році.

Щороку у день народження Метра футбольний клуб «Динамо» Київ разом із вболівальниками вшановує пам’ять легендарного тренера.

Традиційно до могили Валерія Васильовича на Байковому кладовищі в Києві та до пам’ятника біля стадіону «Динамо» приходять його рідні та близькі, колеги та друзі, футболісти, співробітники та тренери нашого клубу різних поколінь і шанувальники таланту великого наставника.

Однак в умовах воєнного стану в Україні ми вимушені відмовитися від проведення традиційного мітингу пам’яті Валерія Лобановського та будь-яких масових заходів.

Світлі спогади про Метра завжди живуть у наших серцях, незалежно від зовнішніх обставин, тож у час, коли Україна відстоює свою незалежність, ФК «Динамо» Київ просить вшанувати пам’ять нашого легендарного тренера, згадавши Валерія Лобановського в індивідуальному порядку, як один із символів єдності, прогресивності та успішності українського футболу та всієї нашої країни. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер