Денис Попов: «Більше часу приділяємо відновленню та підготовці»

Денис Попов: «Більше часу приділяємо відновленню та підготовці»

Захисник «Динамо» Денис Попов розповів про підготовку команди до матчу із луганською «Зорею», а також поділився частинкою особистого життя, пов’язаного з очікуванням поповнення у родині:

- Чи вже уляглися емоції після нещодавнього матчу з полтавською «Ворсклою» на виїзді? З яким настроєм готуєтеся до наступного поєдинку?

- Так, ми переключилися одразу після поєдинку. Були тривали тривоги, гра затримувалася, але ніколи про це думати, бо скоро у нас вже наступний матч. Готуємося з позитивним настроєм, адже перемогли у попередній зустрічі та здобули хороший результат.

- Вже у четвер «Динамо» проведе перенесений матч із «Зорею», чи впливає це на вашу підготовку, чи відбулися зміни у тренувальному процесі?

- Так, звісно, впливає, адже у нас менше часу і на відновлення, і на підготовку до наступного суперника. Тому тренери трохи зменшили навантаження та змінили тренувальний процес.

- У якому саме режимі працює команда? Чому присвячені ваші тренування?

- Ми проводимо по одному тренуванню на день, як завжди. Просто більше уваги приділяємо відновленню, а потім вже, власне, підготовка.

- На що було спрямоване сьогоднішнє тренування?

- Сьогодні ми відпрацьовували механізми переміщення в обороні. Нічого особливого, просто більше часу проводили з м’ячем, у тому числі з ним розминалися.

- Ви закінчили тренування дещо раніше, із чим це пов’язано?

- Щоб трохи краще відновитися. Ще піду до тренажерної зали, там допрацюю з тренером з фізичної підготовки.