Денис Попов: «Повернення до клубу Олександра Шовковського додасть нам усім ентузіазму»

Денис Попов: «Повернення до клубу Олександра Шовковського додасть нам усім ентузіазму»

Захисник «Динамо» Денис Попов швидко пройшов лікарів під час традиційного медобстеження у клініці «Добробут», після чого поділився своїми очікуваннями від підготовчого періоду та другої частини сезону.

- В принципі, медогляд багато часу не зайняв. Усе це звично для нас, традиційно двічі на рік проходимо, тож усе знайоме. Побоювань особливих ніяких немає – упевнено заходжу до будь-якого лікаря (посміхається).

- У відпустці виконував індивідуальну роботу?

- Звичайно. Якщо не виконувати, то перші дні та тижні після відпустки давалися би дуже й дуже важко.

- Перший тиждень команда тренуватиметься в Києві…

- Так, думаю, будемо акцент робити на біговій роботі, трохи займатися з м’ячем. Основна же робота та спаринги будуть уже в Туреччині.

- Учора було два втягуючих тренування. Як вони минули, як самопочуття?

- В принципі, все добре. Отримали певне навантаження, але для початку тренувальних зборів це звична річ. Також виконали бігову роботу, яка необхідна для того, аби до початку сезону набрати форму.

- У тренерському штабі поповнення – до «Динамо» повернувся Олександр Шовковський. Як сприйняли в команді цю новину?

- Раді, звичайно. Думаю, це додасть нам ентузіазму, усі будуть дослухатися до його авторитетної думки, як легенди клубу. Тож його прихід – це лише плюс для нас.

- Які очікування від другої частини сезону?

- Не буду розкидатися якимись гучними заявами. Але ми всі розуміємо, де ми перебуваємо зараз, і де ми маємо перебувати. Тому будемо докладати всіх зусиль та працювати заради досягнення своєї мети, а після завершення сезону подивимося, наскільки нам це вдалося.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер