Дерліс Гонсалес із Парагваєм розгромлений у Бразилії

Гонсалес вийшов у стартовому складі своєї національної команди (26-й матч за збірну), однак нічим особливим не запам’ятався й був замінений на 56-й хвилині зустрічі. Гра проходила за переваги господарів (володіння м’ячем – 65%:35%, удари по воротах – 20:2, удари в рамку – 8:0), яку бразильці втілили у три забитих м’ячі, при цьому Неймар ще не реалізував пенальті в середині другого тайму.

Таким чином, завдяки цій перемозі Бразилія вже достроково забезпечила собі участь у чемпіонаті світу. Що стосується збірної Парагваю, то вона поки далека від подібних перспектив – на даний момент команда Франсиско Арсе з 18 очками в активі посідає восьме місце в турнірній таблиці, відстаючи від Чилі, яке розташувалося на «прохідному» четвертому рядку, на п’ять залікових балів.