Десять динамівців зіграли за Україну U17 проти Польщі в еліт-раунді Євро-2022

Юнацька збірна України U17 (гравці не старші 2005 року народження) провела другий матч в елітному раунді кваліфікації Євро-2022 (U17), який проходить в Італії.

Після перемоги над Косовом (2:0) підопічні Олега Кузнєцова зустрічалися в місті Колле-ді-Валь-д'Ельса з однолітками з Польщі, які на старті турніру поступилися італійцям (0:1).

На жаль, продовжити переможну ходу «жовто-синім» не вдалося. Пропустивши двічі в першому таймі та ще одного разу після перерви, підопічні Олега Кузнєцова спромоглися відповісти лише голами Олексія Гусєва, який став для динамівця вже другим на турнірі, та Микити Дзеня, чого виявилося недостатньо, аби врятувати гру.

Додамо, що в поєдинку взяли участь усі внесені до заявки представники «Динамо». Захисники Олексій Гусєв, Єгор Сизонюк, Назар Балаба, півзахисники Максим Василець та Назар Янчишин провели повний матч, хавбек Андрій Маткевич був замінений у середині другого тайму, а захисник Даніл Білоконь, півзахисник Євген Микитюк та нападник Микита Дзень з’явилися на полі після перерви.

В еліт-раунді Євро-2022 збірна України U17 виступає в Групі 6, де її суперниками є команди Італії, Польщі та Косово. 26-го квітня наші хлопці проведуть заключний матч еліт-раунду з Італією (початок – о 16:00). Лідер квартету потрапить до фінальної частини Євро напряму, а друга команда отримає шанс пробитися на турнір за кращими додатковими показниками. Євро-2022 пройде в Ізраїлі з 16 травня до 1 червня.