Троє динамівців допомогли Україні U17 розгромити Ліхтенштейн

У середу, 18 жовтня, юнацька збірна України U17 (футболісти не старші 2007 року народження) провела другий матч у групі 3 кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U17).

Після результативної нічиєї з Фінляндією (2:2) «жовто-сині» зустрічалися з господарями турніру – однолітками з Ліхтенштейну. Підопічні Володимира Єзерського були набагато вищі класом за свого суперника, що в підсумку вилилося в сім забитих м’ячів.

У матчі взяли участь троє представників «Динамо». Захисники Олексій Рибак та Дем’ян Третяк вийшли у стартовому складі та були замінені у другому таймі, а півзахисник Володимир Озимай з'явився на полі після перерви.

Євро-2024 (U17). Кваліфікаційний раунд. Група 3

Україна (U17) — Ліхтенштейн (U17) — 7:0 (4:0)

Україна (U17): Петренко, Рибак (Бондар, 46), Третяк (Рябоконь, 68), Дігтярь (Данковський, 46), Стрільчук, Гармаш, Сорока (Озимай, 46), Драган, Денисов, Степанов, Богданов (Ухань, 46).

Голи: Степанов (5, 21, 57), Богданов (15), Драган (45+2, з пенальті), Гармаш (65), Ухань (69).

Враховуючи, що в іншому матчі туру Фінляндія та Німеччина зіграли внічию (1:1), збірна України, маючи чотири очки, очолює групу 3 після двох турів. Стільки ж балів у Німеччини, яка поступається «жовто-синім» за різницею м'ячів, і в останньому турі нашу збірну влаштує й нічия, аби посісти перше місце та кваліфікуватися до наступного етапу.