Динамівці вирушили на збір до Туреччини

Динамівці вирушили на збір до Туреччини

Завершився перший етап підготовки основної команди «Динамо» до другої частини сезону. Нагадаємо, він проходив у Києві – протягом трохи більше тижня після виходу з відпустки динамівці працювали на клубній базі у Віті-Литовській. Разом із заняттями на натуральному газоні команда працювала і у сучасному фітнес-центрі тренувальної бази

А 21-го січня вранці з клубної бази транзитом через Кишинів команда вирушила на зимовий навчально-тренувальний збір до Туреччини, де продовжить підготовку до другої половини сезону. Очікується, що на місце динамівці прибудуть ввечері.

У рамках програми підготовки заплановано проведення низки контрольних матчів. Майже всі суперники вже відомі: це «Балкані» (Косово), «Легія» (Польща), «Пахтакор» (Узбекистан), «Левскі» (Болгарія), «Лієпая» (Латвія), «Шкендія» (Північна Македонія), «РФШ» (Латвія), «Динамо» (Тбілісі, Грузія), «Петрокуб» (Хінчешті, Молдова), «Шериф» (Молдова).

На збір до Туреччини вирушили:

Воротарі: Бущан, Ігнатенко, Моргун, Нещерет;

Захисники: Біловар, Вівчаренко, Дубінчак, Дячук, Малиш, Михавко, Попов, Сирота, Тимчик;

Півзахисники: Андрієвський, Беніто, Бражко, Буяльський, Волошин, Діалло, Кабаєв, Караваєв, Рамадані, Царенко, Шапаренко, Шепелєв, Ярмоленко;

Нападники: Ванат, Пономаренко, Супряга.

За ходом підготовки «Динамо» до другої частини сезону слідкуйте на клубному сайті та офіційних сторінках клубу у соціальних мережах.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер