Динамівці зіграли за юнацьку збірну України проти Швейцарії

Юнацька збірна України (гравці не старші 2006 року народження) провела перший товариський матч проти юнаків зі Швейцарії у рамках навчально-тренувального збору. Збірна U19 готується до кваліфікації Євро-2025.

Підопічні Дмитра Михайленка вигравали по ходу зустрічі 2:0, проте не зуміли втримати переможний рахунок. Ще до перерви господарі забили двічі, а вже у другому таймі команди обійшлися без забитих голів.

У матчі взяли участь майже всі викликані за збір динамівці. З перших хвилин на поле вийшли голкіпер Вячеслав Суркіс, захисники Владислав Захарченко, Максим Коробов, Денис Дикий та форвард Віталій Лобко.

Після перерви на полі з'явились Кирило Осипенко та Владислав Калин (грає на правах оренди за «Чорноморець»).

Наступну гру проти цього ж суперника українська збірна зіграє 9 вересня.

Швейцарія U19 - Україна U-18/19 - 2:2
Голи: Лонджа 25, 30 - Гусол 4, Синчук, 22

Україна: Суркіс (Бакус, 46), Дикий, Захарченко, Шершень, Коробов (Абрамов, 82), Гусол (Калин, 72), Цуканов (Осипенко, 82), Синчук (Шевченко, 46), Бундаш (Лень, 72), Лобко, Видиш (Бабак, 46)