Динамівці зіграли за збірну України U18/19 у другому матчі проти Швейцарії

Юнацька збірна України (гравці не старші 2006 року народження) провела другий товариський матч проти юнаків зі Швейцарії у рамках навчально-тренувального збору. Збірна U19 готується до кваліфікації Євро-2025, яка пройде у листопаді.

Нагадаємо, у першому матчі зі швейцарцями було зафіксовано нічию 2:2.

Цього разу підопічні Дмитра Михайленка поступилися з рахунком 1:2. Вони двічі пропустили у першому таймі, а після перерви змогли скоротити відставання у рахунку. Приємно, що у гольовій комбінації взяв участь нападник «Динамо» U19 Віталій Лобко, який після помилки воротаря швейцарців віддав гольовий пас на Видиша.

Загалом, у матчі взяли участь шість динамівців. З перших хвилин на поле вийшли півзахисники Кирило Осипенко, який провів на полі увесь матч, та Владислав Калин, який грає на правах оренди за одеський «Чорноморець» - він був замінений після першого тайму.

Після перерви на полі з'явилися голкіпер Вячеслав Суркіс та форвард Віталій Лобко. А захисники Максим Коробов та Денис Дикий вступили у гру на 58-й хвилині.

Зазначимо, що за результатами жеребкування першого етапу кваліфікації Євро-2025 наша команда опинилася в групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Мінітурнір проходитиме в Нідерландах, а матчі відбудуться 13-го, 16-го та 19 листопада.