Динамівці зустріли День Києва зі вболівальниками на АЗК KLO

Динамівці зустріли День Києва зі вболівальниками на АЗК KLO

Сьогодні столиця України відзначає своє головне свято – День заснування міста. Понад півтора тисячоліття славетне місто стоїть на схилах Дніпра. Цьогоріч Києву виповнюється 1541 рік.

Це свято особливе і для футбольного клубу «Динамо», адже славетний клуб вважається одною із візитівок столиці. Цього року день Києва розпочався для вболівальників «біло-синіх» із приємної зустрічі – з легендами клубу та діючими гравцями. Цю зустріч було організовано ФК «Динамо» разом із вірними партнерами клубу – мережею автозаправок KLO.

Партнерство «Динамо» та KLO триває вже не один рік. АЗК KLO позиціонує себе як заправка для киян, при цьому під киянами маються на увазі всі жителі та гості столиці з усіх куточків України – від західного кордону до східного, від півночі до півдня. Наразі мережа вже поширилася за межі Київської області. Плідне партнерство клубу та мережі АЗК продовжується і зараз, у важкі воєнні часи, які переживає столиця і вся наша країна. Аби відволіктися від щоденних жахів війни у День Києва було організовано справжнє свято для вболівальників «Динамо».