Динамівки Харченко та Піпченко допомогли Україні WU-16 обіграти Словенію на турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 успішно стартувала на турнірі розвитку УЄФА, що проходить у Боснії і Герцеговині.

У стартовому поєдинку підопічні Сергія Сапронова зустрічалися з однолітками зі Словенії. Обмінявшись із суперницями забитими м’ячами в першому таймі, після перерви «жовто-сині» забили двічі й забезпечили позитивний результат.

У складі дівочої збірної України WU-16 зіграли й дві представниці «Динамо». Увесь поєдинок ворота захищала Анна Харченко, а відразу після перерви на полі з’явилася півзахисниця Ніна Піпченко.

В іншому матчі групи господарки розгромили команду Північної Македонії – 3:0. Саме з македонками наші дівчата проведуть наступний матч 20 квітня.