Динамівці допомогли збірній України (U-19) обіграти Албанію

В Албанії стартував кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи (U-19) для юнацької збірної України (футболісти не старші 2000 року). У стартовому поєдинку жовто-сині обіграли господарів - команду Албанії (1:0).

З шести гравців «Динамо», викликаних до розташування команди, у матчі взяли участь четверо - Ярош, Цітаїшвілі, Ісаєнко і Супряга. У першому таймі господарі виглядали небезпечнішими і багато били по воротах, але відкрити рахунок на табло їм не вдалося. Після перерви українці перебудувалися і стали грати агресивніше. Незважаючи на це, забити м'яч вийшло лише під завісу зустрічі - єдиний точний удар на рахунку Мудрика.

Наступний поєдинок збірна України (U-19) проведе 13 жовтня проти Норвегії.