Динамівці у Греції: клуб Бертольйо поки недосяжний для команд Селіна та Цурікова

Бертольйо вийшов у стартовому складі і був замінений на 88-й хвилині. Для Факундо цей матч став 13-м у поточному сезоні (12 у старті, 3 голи), він досяг позначки у 1000 проведених на полі хвилин.

Клуб ще одного орендованного динамівця Андрія Цурікова, який попав до заявки «Левадіакоса», але так і залишився невикористанним зіграв на своєму полі внічию з «Атромітосом» - 1:1.

Нагадаємо, минулий тур став визначним для іншого орендованого динамівця, Євгена Селіна, який у суботу відкрив рахунок забитим м’ячам у чемпіонаті Греції, принісши своїй команді перемогу.

За підсумками 22-х ігор «Астерас Триполіс» посідає шосту сходинку, маючи 32 очки. 27 турнірних пунктів та дев’яте місце у «Платаніаса» Євгена Селіна. «Левадіакос» Андрія Цурікова з 25 очками – на 11-му рядку.