«Динамо» - «Львів»: числа та факти

«Динамо» -  «Львів»: числа та факти

У 4-му турі VBET Ліги «Динамо» здолало з рахунком 1:0 ФК «Львів» у формально домашньому матчі, який відбувся у Львові. До вашої уваги добірка чисел та фактів за підсумками матчу.

·      Динамо перервало найдовшу за час незалежності України програшну серію, яка тривала у 5-ти поспіль офіційних матчах: 3 - у єврокубках та 2 - в УПЛ.

·      Переможна серія Динамо в матчах зі Львовом з 28 квітня 2019 року триває 8 ігор, м’ячі 22-4.

·      Динамо перервало клубну рекордну програшну серію в УПЛ, яка тривала 2 гри.

·      40-й гол в УПЛ забиває Віталій Буяльський: 37-й – в складі Динамо та 3 – в ужгородській Говерлі.

Ювілейні голи Віталія Буяльського в Чемпіонатах України

Гол    Дата Клуб Буяльського        Гол   Суперник   Рахунок (поле)

1-й    21.09.2013  Говерла      24’     Арсенал 2:0 (д)

10-й  17.09.2017  Динамо       20’     Олімпік       2:1 (г)

20-й  07.03.2020  Динамо       60’     Олександрія 3:1 (г)

30-й  08.08.2021  Динамо       80’     Зоря 2:1 (г)

40-й  11.09.2022  Динамо       32’     Львів 1:0 (д)

·      350-й матч у складі українських команд провів Олександр Караваєв: 219 – в УПЛ, 30 – в Кубку, 53 – у єврокубках, 3 – в Суперкубку, 45 – в збірній України. 132 гри Караваєв провів як представник Динамо, 30 – Севастополя та 188 – Зорі.

·      48-й «сухий» матч Дениса Бойка у складі Динамо у всіх турнірах, який за цим показником випередив на один матч Віталія Реву та Георгія Бущана  і вийшов на 2-е місце в списку «найсухіших» воротарів, поступаючись лише легендарному Олександру Шовковському – 316 ігор.

·      Безвиграшна серія Львова продовжується в УПЛ 5 ігор: 2 нічиї та 3 поразки.

·      Львів на полях суперників пропускає 100-й виїзний гол в УПЛ.

·      165-й матч в УПЛ в складі Динамо провів Віталій Буяльський,1-й – Костянтин Вівчаренко.

·      30-й матч в складі Динамо провів Олександр Тимчик: 20 – в УПЛ, 4 – в Кубку, 5 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.

·      Рекордний , 474-й, «сухий» матч Динамо в Чемпіонатах України, в тому числі 261-й на своєму полі.

·      Динамо перервало безвиграшну серію в УПЛ, яка тривала 3 гри: нічия та 2 поразки.

·      40-й матч Динамо при Мірчі Луческу у всіх турнірах на своєму полі: +21=10-9 м’ячі 66-32.

40-й   11.09.2022  УПЛ  Львів 1:0

·      Динамо 132-й раз в Чемпіонатах України перемагає саме з рахунком 1:0 в тому числі 69-й раз на своєму полі.