«Динамо» передало допомогу пораненим військовослужбовцям

«Динамо» передало допомогу пораненим військовослужбовцям

Київське «Динамо» продовжує піклуватися про військовослужбовців, які, боронячи цілісність кордонів нашої країни, отримали поранення та опинилися у лікарняних ліжках.

Вже далеко не перший рік, відтоді як почалася АТО, і зі східних кордонів України почали вертатися важкопоранені воїни, до шпиталів періодично навідуються гравці, тренери, а також представники «Динамо», які передають їм допомогу, підтримують морально.

Головний Військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України, розташований на Печерську – це той заклад, куди хоч раз навідувався кожен український гравець або тренер «Динамо», передаючи слова подяки та допомогу захисникам України. Саме сюди прибувають важкопоранені, ті, хто найбільше потребують допомоги.

Напередодні Дня захисників і захисниць Украї́ни, державного свята, що було започатковано у 2014 році та відзначається 14 жовтня, водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, представники «Динамо» навідалися до Київського Військового Госпіталя.

Разом із представниками офіційного Фан-клубу «Динамо» Київ до воїнів завітав легендарний гравець нашого клубу Володимир Федорович Мунтян, який нещодавно відзначив ювілей – 75-річчя.