Футбольний клуб «Динамо» та Олександр Караваєв домовились про продовження контракту на один сезон з опцією пролонгації ще на рік.
У сезоні 2024/25 Караваєв провів за «Динамо» 17 матчів в УПЛ (12 у стартовому складі, 3 голи), 3 матчі у Кубку України (2 – у стартовому складі) та 9 матчів у єврокубках (9 у стартовому складі, 2 голи).
Універсал виступає за наш клуб з 2019 року. За цей час він зіграв за «Динамо» 127 матчів в УПЛ, 11 матчів у Кубку України, 3 матчі у Суперкубку України та 43 матчі у єврокубках.
Дебютний матч у складі «Динамо» Олександр зіграв 28 липня 2019 року. Це був поєдинок за Суперкубок України. Караваєв вийшов у стартовому складі й провів на полі 68 хвилин. Динамівці виграли той матч (2:1), а Караваєв здобув перший трофей у своїй кар'єрі. Загалом у складі «біло-синіх» Караваєв вже двічі став чемпіоном України, двічі здобував Кубок України та двічі Суперкубок України.