«Динамо» проведе благодійний матч з ФК «Лозанна Спорт»

«Динамо» проведе благодійний матч з ФК «Лозанна Спорт»

Після перерви на матчі збірних київське Динамо відновить серію благодійних ігор під гаслом «Play for Peace. Stop the War».

29 червня «біло-сині» проведуть матч із ФК «Лозанна Спорт» (Швейцарія).

Зустріч відбудеться на домашній арені швейцарського клубу «Стад де ля Тюільєр» у середу, 29 червня. Час початку матчу – 21:00 за київським часом.

***

У рамках благодійної серії Match for Peace. Stop War in Ukraine!» з 12 квітня по 13 травня «Динамо» провело 7 матчів у європейських містах, зігравши з польською «Легією», турецьким «Галатасараєм», румунським «ЧФР 1907 Клуж», німецькою «Боруссією Дортмунд», хорватським «Динамо», швейцарським «Базелем» та естонською «Флорою».

Під час цих матчів та завдяки супутнім благодійним заходам та аукціонам було зібрано понад 25 000 000 грн.

29 травня ФК «Динамо» став одним із співорганізаторів міжнародного благодійного телемарафону Save Ukraine — #StopWar, у рамках якого через глобальну фандрайзингову систему UNITED24 вдалося зібрати на рахунки МОЗ понад 6 000 000 грн. Ці кошти будуть відправлені на закупівлю рентген-апаратів С-арки для лікарень регіонів, які приймають поранених.

Сумарно у межах обох проектів спільними зусиллями вдалося зібрати понад 31 000 000 грн.

***

З «Лозанною» «Динамо» зустрічалося і минулого літа, у рамках тренувального збору готуючись до сезону. Тоді товариська зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Нагадаємо, вже в середині липня «Динамо» розпочне свій шлях у Лізі чемпіонів із 2-го кваліфікаційного раунду.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер