«Динамо» розпочало підготовку до матчу з «Дніпром-1»

«Динамо» розпочало підготовку до матчу з «Дніпром-1»

Найближчої суботи, 27 квітня, «Динамо» проведе матч 26 туру VBET Ліги. Наша команда зіграє у гостях проти команди «Дніпро-1».

Підопічні Олександра Шовковського після минулої гри, яка відбулася у неділю у Києві проти «Полісся», отримали один вихідний день. А з вівторка традиційно зібралися на заміській клубній базі у Кончі-Заспі для підготовки до майбутнього протистояння. «Біло-сині» працюють у режимі одноразових тренувань, зазвичай розпочинаючи їх у тренажерній залі.

Вівторкове заняття не стало винятком і також розпочалося зі стретчингу у фітнес-залі. Динамівці з хорошим настроєм стали до роботи. Під керівництвом тренерів з фізичної підготовки Олександра Васильєва та Віталія Кулиби гравці виконали вправи на гнучкість, мобільність та рухливість суглобів, використовуючи фітнес-килимки, а потім, поділившись на групи, по черзі зробили завдання біля кожної з восьми станцій із використанням різного обладнання: гумових стрічок, обтяжувачів, гантель, штанг та іншого навантаження. Таким чином, усі хлопці добре розім’яли та активували усі види м'язів перед виходом на футбольне поле.

Перед початком роботи надворі усі привітали нещодавніх іменників – адміністратора команди Дмитра Сніткіна, який відзначав День народження 21 квітня, та масажиста Андрія Собченка, який народився 22 квітня. Під оплески всієї команди Олександр Шовковський вручив їм іменні футболки. Далі головний тренер звернувся до команди та окреслив завдання та цілі на сьогоднішнє тренування. Приємною несподіванкою для динамівців стала поява на базі колишнього наставника Мірчі Луческу, який також сказав кілька теплих слів гравцям, радо поспілкувався з тренерами, адміністраторами, медичним штабом та працівниками клубу.

Саме тренування було дещо полегшеним, з акцентом на ігрові вправи та роботу з м’ячем і тривало близько двох годин. У ньому взяли участь усі футболісти, травмованих гравців, на щастя, в команді наразі немає. Зазначимо, що Навін Малиш також вже займається у загальній групі. З певними обмеженнями сьогодні ще працював Володимир Бражко, але і він з завтрашнього дня повноцінно займатиметься разом з усіма та поступово готуватиметься до поєдинку з «Дніпром-1».