«Динамо» та «Інгулець» розсудить Катерина Монзуль

Комітет арбітрів УАФ оприлюднив суддівські призначення на матчі 16-го туру VBET Ліги.

На поєдинку між «Динамо» та «Інгульцем» працюватиме бригада арбітрів на чолі з ?-річною Катериною Монзуль. У нинішньому сезоні харків’янка працювала на дев’яти іграх вищого вітчизняного дивізіону, в яких показала 33 попередження (у середньому – майже чотири за гру), вилучила п’ятьох футболістів із поля та призначила п’ять пенальті.

Серед цих поєдинків були й два за участю «Динамо». У 7-му турі «біло-сині» поступилися донецькому «Шахтарю» - 1:3 (був вилучений Ілля Забарний на 69-й хвилині за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол), а в перенесеній грі 1-го туру підопічні Мірчі Луческу обіграли «Інгулець» - 2:1 (на 32-й хвилині був призначений пенальті у ворота команди з Петрового, який реалізував Циганков).

Асистенти арбітра – Марина Стрілецька (Суми), Світлана Грушко (Київська область)

Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу – Віктор Швецов (Одеса)

На матчі працюватиме система VAR:

Арбітр VAR – Андрій Коваленко (Полтава)

Асистент арбітра VAR – Володимир Володін (Херсон)

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці)

Нагадаємо, що матч «Динамо» – «Інгулець» відбудеться в суботу, 4 березня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок – о 14:00.