Динамо у Швейцарії: тренування напередодні матчу з «Лозанною Спорт»

Динамо у Швейцарії: тренування напередодні матчу з «Лозанною Спорт»

У вівторок, 28 червня, футболісти «Динамо» провели чергове тренування на зборі у Швейцарії в рамках підготовки до нового сезону. Настрій команди бойовий, хлопці готуються до завтрашнього матчу проти швейцарської команди «Лозанна Спорт». Усі думки гравців про Україну, вони весь час читають новини та дивляться відео. Усі шоковані подіями у Кременчуці, де після ракетного удару по торговому центру постраждала величезна кількість людей.

Що стосується безпосередньо самого тренування, футболісти разом із тренерським штабом детально відпрацьовували тактику, і розбирали кожну помилку, яка була допущена у нещодавньому товариському поєдинку проти команди «Івердон Спорт». Також команда приділила час роботі над покращенням функціональної готовності. У цьому плані з кожним днем ​​помітні покращення, гравці суттєво додають від тренування до тренування, тому дуже важливо, що хлопці матимуть постійну ігрову практику.

Також динамівці чекають на повернення збірників, які мають найближчими днями приїхати і приєднається до команди. Хлопці скучили один за одним, колектив з нетерпінням чекає на об'єднання. Цікаво подивитися, як молодь зможе проявити себе на тлі лідерів колективу. Зазначимо, що, окрім українських збірників, також незабаром до команди мають приєднатися Беньямін Вербич та Томаш Кензера, які навесні виступали за польські «Легію» та «Лех» відповідно.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер