«Динамо» у Швейцарії. Жодних послаблень під час тренувань

«Динамо» у Швейцарії. Жодних послаблень під час тренувань

Київське «Динамо» продовжує підготовку до старту нового сезону. На часі у фокусі «біло-синіх» майбутні матчі з турецьким «Фенербахче» у кваліфікації Ліги чемпіонів-2022/2023.

Усі футболісти бажають проявити себе якнайкраще та отримати можливість зіграти в найпрестижнішому клубному турнірі Старого Світу, тому жодних послаблень під час тренувальних зборів собі не дають.

У четвер, 7 липня, у «біло-синіх» було два тренування. Кожне заняття починається для гравців із ретельної розминки, аби звести до мінімуму вірогідність зазнати травми. Утім, навіть найбанальніші вправи тренери проводять у змагальній манері – у такий спосіб футболісти легше переносять пропоновані навантаження.

Займаються динамівці у мальовничому місці – прямо з тренувального поля відкриваються чудові краєвиди на гірську місцевість. Утім, у хлопців свій фронт роботи, і любуватися всіма красотами в них просто немає часу.

За своєю програмою традиційно займаються воротарі. Спочатку голкіпери виконують вправи на стрибучість та реакцію під керівництвом Михайла Михайлова, а потім приєднуються до основної групи футболістів для ігрових серій.

Завтра на динамівців чекає ще один повноцінний тренувальний день, а на суботу, 9 липня, запланований черговий товариський благодійний матч проти швейцарського «Люцерна».


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер