«Динамо» у Туреччині. День 2. Позитивний початок збору

«Динамо» у Туреччині. День 2. Позитивний початок збору

Київське «Динамо» після кількох днів, проведених в Україні, знову вирушило на закордонний збір, цього разу до Туреччини, де проходять міжсезонну підготовку всі інші клуби української Прем'єр-ліги.

Південне узбережжя Туреччини зустріло київську делегацію трохи прохолоднішою погодою порівняно з Іспанією, де «біло-сині» проводили свій перший зимовий збір.

У понеділок, у день прильоту, команда Мірчі Луческу провела перший контрольний матч на цьому зборі. З рахунком 4:1 був розгромлений чемпіон Болгарії і лідер поточної першості «Лудогорець», якому динамівці поступилися в спарингу рівно рік тому. Таким чином, «біло-сині» на позитивній ноті – з упевненої перемоги – розпочали свій другий зимовий збір.

Відмінний настрій супроводжував гравців під час ранкового тренування у вівторок. Після невеликої пробіжки навколо поля в рамках розминки тренер з фізпідготовки Віталій Кулиба запропонував команді дуже захоплюючу вправу, яка спричинила цілу бурю позитивних емоцій у хлопців.

Один гравець з манішкою повинен був упіймати в обмеженому квадраті будь-якого іншого, у якого в руках не було одного з чотирьох м'ячів. У цей же час всі інші передавали м'ячі та намагалися від нього втекти. Із завданням легко справлялися швидкісні гравці, а складніше було воротарям. Коли манішка опинилася в руках у Георгія Бущана, в квадраті почалося найцікавіше.