«Динамо» U11 – переможець «Кубка Валерія Лобановського»-2023

«Динамо» U11 – переможець «Кубка Валерія Лобановського»-2023

У неділю, 12-го березня, завершився Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Валерія Лобановського»-2023 серед дітей 2012 року народження, який проходив в місті Києві у критому манежі НТБ «Динамо» Київ (Конча-Заспа).

32 команди з різних куточків України змагалися за почесні трофеї турніру. Організаторами змагань виступили ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського за підтримки ГС «Федерація футболу міста Києва».

Найкращі команди України, неймовірні поєдинки фінальної стадії, непередбачувані результати поєдинків, жага до перемоги, максимальні швидкості, шалена самовіддача юних футболістів, інтрига до останньої секунди – все це «Кубок Валерія Лобановського».

Дух легенди світового футболу надавав сил юним футболістам. Боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля. Жодна з команд не хотіла поступатися перемогою. Футбольні пристрасті кипіли як на футбольному полі, так і в серцях юних футболістів. Батьки та вболівальники отримали масу задоволення та сплеск адреналіну від гри юних футболістів. До останньої хвилини команди боролися за призові місця в турнірі «Кубок Валерія Лобановського»-2023.

Переможці та призери турніру:

GOLD LEAGUE

1. «Динамо» (Київ)

2. «Атлет» (Київ)

3. «Зміна» (Біла Церква)

4. «Red Dragons» (Київ)

SILVER LEAGUE

1. КДЮСШ «Чемпіон» (Київ)

2. «Ворскла» (Полтава)

3. «Зміна» (Київ)

4. ФК «Вишневе» (Вишневе, Київська обл.)