«Динамо» U12 візьме участь у турнірі в Португалії

«Динамо» U12 візьме участь у турнірі в Португалії

Команда «Динамо» U12 (гравці 2010 року народження) прибула на завершальний турнір цього навчального року, який відбудеться в португальському містечку Каштру-Дайрі.

Після цього турніру юні футболісти підуть на канікули, а після повернення розпочнуть новий навчальний рік уже в статусі U13, тому цей турнір стане чудовим іспитом для 12-річних динамівців.

Завдяки допомозі керівництва ФК «Динамо» Київ та керівництва міста Каштру-Дайрі та клубу «Окрашту» наша команда отримала можливість відвідати турнір дуже високого рівня.

Напередодні команда з 13 гравців на чолі з тренером Сергієм Бондарем прибула до міжнародного аеропорту Порту, звідки переїхала до невеликого містечка Каштру-Дайрі, яке знаходиться в горах.

Сьогодні команда прогулялася околицями, зустрілася з місцевою українською діаспорою та з представниками місцевої влади. Таким чином, юні динамівці зібрали відмінну групу підтримки на майбутній турнір, оскільки батьки футболістів до Португалії не прилетіли.

Вже завтра команда проведе два перші матчі у групі, у яких зустрінеться з місцевою командою «Окрашту» та французьким «Парі Сен-Жермен».

Переглянути онлайн трансляції матчів турніру можна на Facebook каналі за посиланням

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер