«Динамо» U15 – переможець турніру PSV LV у Дюсельдорфі

«Динамо» U15 – переможець турніру PSV LV у Дюсельдорфі

4-го березня у німецькому місті Дюсельдорф відбувся дитячо-юнацький футбольний міні-турнір PSV LV серед футболістів 2008-го року народження (вікова категорія U15). На ньому було представлене і київське «Динамо» командою під керівництвом тренера Євгена Лозинського. У змаганнях взяли участь 4 команди, які зіграли між собою по три матчі – за їх підсумками було визначено переможця. Ігри складалися з одного тайму, який тривав 35 хвилин.

Першим суперником динамівців стала німецька команда Spvg Oberrad. Через коротку тривалість ігор, багато часу на розкачку не було. Тож після кількох хвилин розвідки динамівці перейшли до рішучих дій. Кучерявий, опинившись з м’ячем справа, обіграв воротаря та влучно пробив по центру воріт, забезпечивши перевагу своєї команди. Через кілька хвилин зміцнив перевагу Федоренко, який поцілив у ближній від воротаря кут. А у наступній атаці рахунок до великого довів Рибак: після розіграшу м’яча на фланзі, послідувала прострільна передача до штрафного майданчика, яку Кирило вдало замкнув.

Незабаром дубль оформив Кучерявий: відгукнувшись на своєчасну передачу Люсіна, він опинився на ударній позиції та лівою ногою спрямував м’яч у дальній кут воріт. Протягом гри у киян було ще безліч можливостей, щоб відзначитися, але на удари у площину воріт Кучерявого, Левринця, Люсіна, Андрейка та Федоренка реагував воротар. Але п’ятий м’яч таки побував у воротах німців: після довгої позиційної атаки Левринець вразив правий від себе кут воріт.

Усе, на що спромігся суперник – забити м’яч престижу за 10 хвилин до фінального свистка. Відповіли українці гідно – двома забитими м’ячами. Але спочатку Романюк здалеку пробив у поперечину. Незабаром Кучерявий реалізував ще один свій момент, ставши автором хет-трика. А остаточний рахунок 7:1 на користь «Динамо» встановив Люсін: Романюк зі своєї половини поля вивів його до воріт, і Павло сильним потужним ударом спрямував м’яч у сітку.

«Spvg Oberrad» U15 - «Динамо» U15 – 1:7

«Динамо»: Роєнко, Панімаш, Петренко, Коновалов, Романюк, Люсін, К. Рибак, Федоренко, Андрейко, Кучерявий, Левринець.

Голи: (26) – Кучерявий (5, 15, 29), Федоренко (8), К. Рибак (9), Левринець (24), Люсін (31).

Після нетривалого відпочинку другий поєдинок кияни провели проти команди Ratingen. Наша команда знову з перших хвилин заволоділа ініціативою та накочувала атаки на ворота суперників одна за одною. Але у завершальній стадії нашим хлопців не вистачало зовсім трохи – то реалізації, то заважав воротар, який реагував на удари динамівців, то українці перетримували м’яч. Не минуло і половини поєдинку, як кияни дещо ускладнили собі завдання здобути позитивний результат – арбітр вилучив з поля Богомолова, тож наша команда залишилася у меншості.

Але і у меншості українці не збавили обертів та продовжили володіти м’ячем. Суперник не так часто наближався до воріт Манька, а якщо і вдавалося створити найменшу загрозу, то після стандартних положень. Втім, наші захисники діяли організовано, вчасно нейтралізуючи загрозу.

На полі було багато боротьби та зупинок через надмірний прояв емоцій. До завершення зустрічі міг ще відзначитися Сергієнко, але м‘яч після його удару пролетів трохи вище поперечини. Ситуацію виправив Люсін, який забив чудовий за красою м’яч ударом з льоту та забезпечив мінімальну перемогу своїй команді.

«Ratingen» U15 - «Динамо» U15 – 0:1

«Динамо»: Манько, Перкатюк, Чубатюк, Сергієнко, Кушенко, Кузьминський, Богомолов, Широков, К.Рибак, Люсін, Гродзінський.

Голи: Люсін (31)

Вилучення: Богомолов (15).